Spausdinimo paslaugos

Precīza standartu ievērošana un izpildījums

BV Pack“ Sia veiksmes formula ir mūsdienīgs aprīkojums, kvalificēts personāls un individuāla pieeja klientam

Image

MAISIŅU IZGATAVOŠANA

Piedāvājam maisiņu izgatavošanu tipogrāfijām un reklāmas aģentūram lēti, ātri un kvalitatīvi.

Piedāvājam arī ar rokām salikt papīra vai kartona produkciju (cietas kastes, salīmētas mapes, kārbas, jebkādus citus vienkāršus vai sarežģītus roku darbus).

Image

FOLIJSPIEDE

Folijspiedē tiek izmantota dažādu krāsu folija. Karstajai folijspiedei tiek izmantotas dažādu formātu iekārtas, kas ļauj strādāt ar materiāliem, kuru izmērs ir līdz 1100 x 800 mm, un vienlaicīgi izmantot triju veidu foliju.

Vajadzības gadījumā izgatavosim klišejas.

Image

IZCIRŠANA

Izciršana ir process, kurā produkcija tiek izgriezta pēc noteikta šablona. Piedāvājam izciršanas un bigošanas pakalpojumus. Mūsu ražotne ir aprīkota ar B2, A1 un B0 (jauna iekārta) formāta tīģeļa iekārtām.

Vajadzības gadījumā izgatavosim izciršanas formu.

Image

KONGRĪVA RELJEFSPIEDE

Veidojam reljefspiede (kongrīva reljefspiede) uz papīra, kartona, mikrogofras ar īpašu spiedi vai tīģeļiekārtu. Maksimālais loksnes formāts ir 1100 x 800 mm.

Vajadzības gadījumā izgatavosim klišejas.

Image

KARTONA APLĪMĒŠANA

Kartona aplīmēšana ir process, kurā apdrukātu papīru (laineri) pielīmē pie bieza kartona (pamata). Kartona aplīmēšanu izmanto POS materiālu un iepakojuma izgatavošanai – preču virs 1 kg (stikla izstrādājumu, trauku, sadzīves elektroiekārtu) iepakošanai. Mūsu uzņēmums veic šos darbus ar pusautomātisko aplīmēšanas iekārtu SENATOR 800. Maksimālais loksnes formāts ir 720 x1040 mm.

Image

METĀLA GREDZENU (KNIEŽU) UZSTĀDĪŠANA

Metāla gredzenus uzstādām ar speciālo pusautomātisko iekārtu.

Tiek izmantota caurumu nostiprināšanai un stila veidošanai. Izmanto papīra maisiņos, kalendāros, POS materiālos, dažādu detaļu savienošanai.

Image

LAMINĒŠANA

Papīra vai kartona pārklāšana ar caurspīdīgu polietilēna plēvi. Laminēt var ar dažādām plēvēm – matētu, spīdīgu, soft touch, nonscratch, gold, silver utt. Laminēšana aizsargā izstrādājumus no ārējās iedarbības, paaugstina to izturību, estētisko vērtību.

Strādājam ar B1 formāta pilnībā automatizētu iekārtu. Un varam apstrādāt lielus apjomus. Maksimālais loksnes formāts ir 720 x 1040 mm.

Image

URBŠANA

Piedāvājam papīra, kartona, plastikāta un citu materiālu urbšanu. Urbja diametrs ir no 3 līdz 16 mm. Urbšanas darbus veicam ar automātisko iekārtu. Varam urbt ar diviem urbjiem vienlaicīgi.

Image

Ofseta druka

Ofsets ir plakanās drukas tehnika. Šādi ar sarežģītu iespiediekārtu tiek apdrukāts papīrs vai materiāls ar papīra bāzi. Augsta drukas kvalitāte. Zemas izmaksas lielām tirāžām. Izdevīgs tirāžai no 500 loksnēm.

Image

SIETSPIEDE JEB TRAFARETDRUKA

Novilkumi sietspiedē sanāk, pateicoties no zīda sietiņiem izgatavotiem trafaretiem, kuri laiž cauri krāsu. Šo drukas paņēmienu parasti iesaka nelieliem pasūtījumiem (50–100 gab.). Tas tiek realizēts jau uz gatavās produkcijas (piemēram, maisiņiem, kastēm u. c.)

Image

UV LAKA

UV laka ir ultravioletā aizsarglaka ar spīdumu. UV laku var uzklāt gan uz visa drukas izstrādājuma, gan arī uz tā daļas. Tas ļauj efektīgi izcelt vienu vai vairākus attēla elementus.

Image

GRAFISKAIS DIZAINS UN MAKETĒŠANA

Mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs jūsu reklāmas produkcijas noformēšanā: iespējama pilna maketa izstrāde „no nulles”, kā arī esošo materiālu pabeigšana ar sagatavošanu drukai.

Share: