Drukas un poligrāfijas pakalpojumi

Precīza standartu ievērošana un izpildījums

BV Pack” Sia veiksmes formula ir mūsdienīgs aprīkojums, kvalificēts personāls un individuāla pieeja klientam

Image

Maisiņu izgatavošana

Piedāvājam maisiņu izgatavošanu tipogrāfijām un reklāmas aģentūram lēti, ātri un kvalitatīvi. Piedāvājam ar rokām salikt papīra vai kartona produkciju.

Image

Folijspiede

Folijspiedē tiek izmantota dažādu krāsu folija. Strādājam ar dažādu formātu iekārtam, kas ļauj strādāt ar materiāliem, kuru izmērs ir līdz 1100 x 800 mm, un vienlaicīgi izmantot triju veidu foliju.

Image

Izciršana

Izciršana ir process, kurā produkcija tiek izgriezta pēc noteikta šablona. Piedāvājam izciršanas un bigošanas pakalpojumus. Strādājam ar B2, A1 un B0 formāta tīģeļa iekārtām.

Image

Kongrīva reljefspiede

Veidojam reljefspiede uz papīra, kartona, mikrogofras ar īpašu spiedi. Maksimālais loksnes formāts ir 1100 x 800 mm.

Image

Kartona aplīmēšana

Kartona aplīmēšanu izmanto POS materiālu un iepakojuma izgatavošanai – preču virs 1 kg. Strādājam ar pusautomātisko aplīmēšanas iekārtu. Max loksnes formāts ir 720 x1040 mm.

Image

Metāla gredzeni

Metāla gredzenus uzstādām ar speciālo pusautomātisko iekārtu. Izmanto papīra maisiņos, kalendāros, POS materiālos, dažādu detaļu savienošanai.

Image

Laminēšana

Laminējam ar dažadiem plēvēm – matētu, spīdīgu, soft touch, nonscratch. Strādājam ar B1 formāta pilnībā automatizētu iekārtu. Un varam apstrādāt lielus apjomus. Max loksnes formāts ir 720 x 1040 mm.

Image

Urbšana

Piedāvājam papīra, kartona, plastikāta un citu materiālu urbšanu. Urbšanas darbus veicam ar automātisko iekārtu. Varam urbt ar diviem urbjiem vienlaicīgi.

Image

Ofseta druka

Ofseta druka ir viena no plašāk izmantotajām drukas tehnoloģijām. Drukas laikā var tikt izmantotas pamatkrāsas (CMYK), bet arī pantone, kā arī laka. Zemas izmaksas lielām tirāžām.

Image

Sietspiede

Šī tehnoloģija ir piemērota nelieliem pasūtījumiem 50-100 gab. Mēs bieži drukājam uz gatavās produkcijas (papīra maisiņi, kartona kastes)

Image

UV laka

UV laka ir ultravioletā aizsarglaka ar spīdumu. UV laku var uzklāt gan uz visa drukas izstrādājuma, gan arī uz tā daļas. Tas ļauj efektīgi izcelt vienu vai vairākus attēla elementus.

Image

Dizains

Mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs jūsu reklāmas produkcijas noformēšanu. Iespējama pilna maketa izstrāde „no nulles”, kā arī esošo materiālu sagatavošanu drukai.

Share: